خدمات

گیاه وان
گیاه وان توليد کننده و عرضه کننده انواع گل و گياه فصلي، درختچه، گياهان آپارتماني مي باشد که سابقه طولاني در زمينه تولید انواع گل و گياه و ديگرمحصولات کشاورزي را دارد. گیاه وان يکي از بزرگترين توليد کنندگان در شمال کشور واقع در تنکابن مي باشد. جهت مشاوره و خريد انواع گل و گياه، درختچه و محصولات کشاورزي کافيست با ما تماس بگيريد.

گل و گیاه بیرونی و نهال میوه های کمیاب

با توجه به اینکه گل و گیاه زینتی بیرونی در گلدان هستند و خاک سنگینی هم دارن امکان ارسال این گیاهان وجود ندارد و خرید به صورت حضوری امکان پذیر میباشد. خواهشمندیم قبل از خرید حضوری از موجود بودن محصول از طریق تلفن مطلع شوید ممکن است در برخی اوقات محصول تمام شده باشد.

طراحی و اجرای فضای سبز

طراحی فضای سبز ، طراحی محوطه ، طراحی و اجرای لنداسکیپ آن چیزی است که ما در آن تحصیل کرده ایم و تخصص و مهارت داریم. ما زیباترین و منحصرترین محوطه ها و فضاهای سبز را بر اساس نیاز شما طراحی و اجرا می کنیم. با تیمی کامل از مهندسین و کارشناسان ارشد معماری، لند اسکیپ ، کشاورزی و باغبانی، برق و تاسیسات

نهاده های باغبانی(کود سم خاک بدر و ابزار آلات کشاورزی)

بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشاورزی کشور اینک در آستانه‌ی تاسیس، با گستره‌ای از نهاده ها و کالاهای متنوع برای جامعه کشاورزی کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که اگری سعی کرده به آن پایبند باشد.